Novinky

Garance nejnižší ceny za naše služby !! :-)

Pokud by jste zjistili, že by Vám nějaká firma poskytla stejné stěhovací / vyklízecí služby s vozidlem stejné třídy za nižší cenu, bude účtováno dle nižšího ceníku a navíc dostanete dárek 200Kč v hotovosti.

 

Jen čtyři podmínky:

1) tato nabídka se vztahuje na stěhovací a  vyklízecí služby v celém Plzeňském a Karlovarském kraji s využitím všech vozidel, která máme. Na kontejnerovou dopravu bez doprovodných personálních služeb se tato nabídka vztahuje na Plzeň a okolí 40 km.

2) aby bylo možné případný levnější ceník hned při vyúčtování akceptovat, je nutné ho předložit na počátku stěhování / vyklízení z důvodu ověření. V případě, že cizí ceník bude předložen později, bude vyúčtováno dle našeho ceníku, kde bude následně Vámi předložený ceník ověřen. Rozdíl ve Váš prospěch bude nejdéle následující pracovní den našim pracovníkem na Vaší  adrese  vrácen.

4) ceny za služby třetích subjektů jako jsou místní skládky, sběrné dvory nebo cenu obalového materiálu apod. či náklady druhotných manipulačních prostředků je možné ovlivnit jen před jejich využitím. Ceny za tyto služby (služby poskytnuté třetím subjektem) není v naší moci následně měnit.

3) srovnání vychází z cen bez DPH.


Pro jakékoliv dotazy a upřesnění k této nabídce mě kdykoliv zavolejte na 777052777.